100-lecie Odzyskania Niepodległości. Lekcje biblioteczne.

Przeglądasz starą wersję tego wpisu, od 7 listopada 2018 o 14:02:56. Tutaj możesz porównać różnice pomiędzy tą wersją a wersją obecna wersja.

W Filii w Głoskowie 7 listopada odbyły się dwie lekcje biblioteczne z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Cztery grupy przedszkolaków zapoznały się z historią Polski pod zaborami, poznały mapę Polski współczesną i dawniejszą,  dowiedziały się kim był Józef Piłsudski, poznały Symbole Narodowe, obejrzały prezentację oraz legendę.

Ważnym punktem lekcji było tez wspólne odśpiewanie Hymnu, a także wspólna recytacja wiersza „Kto Ty jesteś?”. Krótkie filmiki dostępne są na naszym fanpage`u.

Zmiany:

Nie ma różnic pomiędzy tą wersją a wersją 7 listopada 2018 o 14:02:56 i wersją aktualną. (Być może zostały jedynie zmienione wewnętrzne oznaczenia wpisu w systemie.)