2 Szaradziarskie Mistrzostwa Piaseczna

W tym roku organizujemy po raz drugi Szaradziarskie Mistrzostwa Piaseczna o Puchar Burmistrza.

II SZARADZIARSKIE MISTRZOSTWA PIASECZNA

o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczna

Data: 23.02.2019, godz. 11.00

Miejsce: Filia Biblioteki Piaseczno – Zalesie Dolne im. Danuty Orłowskiej, al. Kasztanów 12

Organizator: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno

Organizator pomocniczy: Miejski Klub Szaradzistów KonTiki

Patronat honorowy: Daniel Putkiewicz Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno

Logogryfy, krzyżówki, rebusy i wiele innych zadań rozwiązywać będą uczestnicy Szaradziarskich Mistrzostw Piaseczna. Udział w nich wziąć może każdy, kto lubi zmagać się nad takimi zadaniami. W tym roku w związku z jubileuszowymi obchodami 590-lecia Piaseczna, część pytań będzie dotyczyła historii miasta.

Miłośnicy rozrywek umysłowych zawalczą o puchary. Jeden z nich jest przeznaczony też dla najlepszego mieszkańca Piaseczna! Zapraszamy!

Wszelkie informacje oraz zgłoszenia przyjmujemy mailowo: promocja@biblioteka-pisaeczno.pl z dopiskiem „Mistrzostwa”.

Termin zgłoszeń upływa 22 lutego, o godzinie 14.00.

Udział w II Szaradziarskich Mistrzostwach Piaseczna jest bezpłatny.

Udział może wziąć każdy, bez względu na wiek.

Przed wzięciem udziału w Szaradach należy wypełnić kartę udziału (dostępne na miejscu w dniu Zawodów) oraz przeczytać Regulamin.

Regulamin Szarady

Karta udziału Szarady

• 23 lutego 2019 o 18:31:07 [aktualna wersja] przez Promocja Biblioteka Piaseczno
  • 7 lutego 2019 o 09:57:07 przez Agnieszka Deja