70 lat… a nam ciągle mało… – film jubileuszowy

Z okazji jubileuszu siedemdziesięciolecia istnienia naszej biblioteki przygotowaliśmy film, który mamy nadzieję, przybliży dzieje biblioteki, jej historię, tradycję i ludzi tu pracujących. Film prezentuje nie tylko początki bibliotekarstwa w Piasecznie, lecz także działania, które na przestrzeni lat podejmowała biblioteka oraz wyzwania, jakim musiała stawić czoła wtedy oraz pokazuje bibliotekę współcześnie.

Szanowni Państwo, czytelnicy, sympatycy oraz byli i obecni pracownicy Biblioteki – zapraszamy do obejrzenia.

Film zrealizowano w ramach projektu „A nam ciągle mało… Biblioteka Piaseczno na rzecz swoich mieszkańców – święto biblioteki” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Ten wpis nie był poddany redakcji przed publikacją.