Dinozaury na wesoło

Mali czytelnicy naszej biblioteki mają bardzo różne zainteresowania. Niektórzy już od progu proszą o książki o ciężarówkach lub samolotach. Inni nieśmiało podchodzą do lady i pytają o takie o małpkach, a kolejni koniecznie muszą przeczytać wszystkie o jednorożcach. Praktycznie wszyscy jednak bez wyjątku kochają dinozaury! Dlatego też specjalnie z myślą o nich sobotnie zajęcia z cyklu „Pozytywnie w bibliotece” poświęcone były właśnie tym gadom!

Uczestnicy stawili się tłumnie, co poniektórzy nawet w tematycznych, dinozaurowych strojach 🙂 Potem zaczęła się zabawa! Dinozaury obecne były w postaci… balonów i gipsowych odlewów, które każdy pomalować mógł wedle własnego uznania. Nie zabrakło też ruchu, falującej kolorowej chusty animacyjnej i mnóstwa śmiechu. Po zajęciach zostało nam w bibliotece mnóstwo kolorowych pędzelków i błękitny gipsowy kwiat ze złotym środkiem. Nastraja nas pozytywnie na resztę tygodnia 🙂

Jak zwykle dziękujemy Kacprowi za cudowny czas i naszym czytelnikom za uczestnictwo. Do zobaczenia w bibliotece!