A co to za język?

-A co to za dziwny język? – padało często w poniedziałkowe popołudnie pytanie od czytelników, czekających na książki przy naszej ladzie i spoglądających z zaciekawieniem w kierunku odbywającej się lekcji – Japoński – odpowiadałyśmy z dumą, że dzieją się u nas tak ciekawe rzeczy. Od początku stycznia aż do końca czerwca kilkuosobowa grupa pasjonatów już kolejny rok szlifowała z Panią Krystyną Zabojszcz-Mieszkowską język gejsz i samurajów. Wytrwale uczyli się niełatwego pisma, rozwiązywali zadania, czytali na głos i zapominali odrabiać prace domowe 😉 Poznawali ponadto sekrety japońskiej kultury, sztuki i codziennych zwyczajów. Pełni jesteśmy dla nich podziwu, gratulujemy kolejnego roku nauki, dziękujemy Pani Krystynie za poświęcony czas i do zobaczenia po wakacjach!

• 26 czerwca 2018 o 09:06:00 [aktualna wersja] przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno
  • 26 czerwca 2018 o 09:06:00 przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno