BiblioLAB Piaseczno „Biblioteka(rz) wielu możliwości”

2047

BiblioLAB Piaseczno – zjazd lokalny bibliotekarzy z Mazowsza odbędzie się w Piasecznie 27 września 2018 roku w dwóch lokalizacjach: Domu Parafialnym przy kościele św. Anny w Piasecznie (Plac Piłsudskiego 10) oraz Centrum Kultury w Piasecznie, Przystanek Kultura (Plac Piłsudskiego 9).

Na sesji otwierającej powitamy naszych gości i uczestników. Następnie podzielimy się na pięć grup, a wybrani bibliotekarze z województwa mazowieckiego zaprezentują swoje najciekawsze działania podczas sesji stolików eksperckich. Po intensywnej dawce inspiracji i sprawdzonych pomysłów na działanie spotkamy się znów razem, aby poznać możliwości rozwoju bibliotekarzy, nowy projekt DIDEL realizowany przez FRSI oraz lokalnego pisarza dla dzieci i młodzieży Marcina Kozioła. Wisienką na torcie będą praktyczne warsztaty tematyczne, które poprowadzą Ambasadorzy sieci LABiB oraz trenerzy z Mazowsza. Zjazd podsumujemy krótką sesją zamykającą. W kuluarach będzie można dowiedzieć się więcej o Programie Erasmus+ oraz Platformie Komisji Europejskiej EPALE, nowych obliczach rzeczywistości: VR i AR oraz bezpieczeństwie seniora w Internecie, poznać książki wydawnictwa Widnokrąg, a także obejrzeć wystawę „Memy Biblioteczne”.

BiblioLAB to doskonała okazja do wzięcia udziału w zróżnicowanych tematycznie warsztatach, poznania bibliotekarzy z pasją, zainspirowania się nieszablonowymi pomysłami na działanie i wymiany praktycznej, branżowej wiedzy.

Zobacz program: Program BiblioLAB Piaseczno „Biblioteka(rz) wielu możliwości”

Bibliotekarko & Bibliotekarzu, spotkajmy się w Piasecznie, by wspólnie dzielić się wiedzą i mnożyć pomysły!

Więcej informacji: bit.ly/BiblioLAB2018

BiblioLAB – zjazd lokalny dla bibliotekarzy z Mazowsza jest częścią ogólnopolskiego cyklu BiblioLABy 2018 organizowanego przez sieć LABIB.

Organizatorami wydarzenia są:

Ogólnopolska sieć dla bibliotekarzy – LABiB

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

Partnerami i współorganizatorami wydarzenia są:

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Piasecznie