Biblioteka, książki, czytelnicy – rozmowa ze Zdzisławem Lisem, Burmistrzem Miasta i Gminy Piaseczno

Z okazji jubileuszu biblioteki zaprosiliśmy Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno do naszej placówki, by porozmawiać z nim o czytelnictwie, bibliotece i ulubionych książkach. Dziś prezentujemy Państwu film ze spotkania, z którego dowiecie się m.in. o tym, co czytał w młodości Zdzisław Lis, jaką przyszłość biblioteki przewiduje i w którym polskim pisarzu kryminałów… się zakochał. Podczas rozmowy padło zdanie, pod którym zarówno my, bibliotekarze, jak i zapewne wielu naszych czytelników moglibyśmy się podpisać:

– Nie wyobrażam sobie życia bez książki – budzę się i zasypiam z książką – przyznał Burmistrz.

Nie zabrakło również życzeń z okazji 70-lecia istnienia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno, które pan Burmistrz skierował nie tylko do pracowników instytucji, lecz także do jej użytkowników, czyli wszystkich Państwa. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia filmu.

• 2 września 2017 o 21:32:34 [aktualna wersja] przez Promocja Biblioteka Piaseczno
  • 2 września 2017 o 21:32:34 przez Promocja Biblioteka Piaseczno