Biblioteka na Pikniku Rodzinnym w Józefosławiu

11 czerwca 2017 roku filia w Józefosławiu uczestniczyła w Pikniku Rodzinnym na terenie Politechniki Warszawskiej organizowanym przez Stowarzyszenie „Pomysł na Józefosław”. Stoisko biblioteki odwiedziło wielu mieszkańców i gości z pobliskich miejscowości. Odwiedzający mogli zobaczyć rezultaty projektu „Józefosław i Julianów – w poszukiwaniu tożsamości”, czyli: obejrzeć wystawę plenerową oraz otrzymać bezpłatny egzemplarz broszury „Spacerkiem po… Józefosławiu i Julianowie”. Wystawa i broszura powstały z materiałów zebranych od mieszkańców obu miejscowości, którzy podzielili się swoimi zdjęciami, wspomnieniami i dokumentami. Duże zainteresowanie wzbudziła mapa Józefosławia i Julianowa, gdzie mieszkańcy mogli zaznaczyć swoje miejsce zamieszkania. Dzieci brały udział w konkursie o bohaterach literackich oraz wykonywały laleczki lub wiatraczki z papieru.

Piknik upłynął w miłej, sąsiedzkiej atmosferze. Dziękujemy organizatorom za wspaniałe przygotowanie imprezy:)

• 12 czerwca 2017 o 13:13:47 [aktualna wersja] przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno
  • 12 czerwca 2017 o 13:13:47 przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno