Biblioteka na Pikniku Rodzinnym w Józefosławiu

Zapraszamy serdecznie na stoisko biblioteki na Pikniku Rodzinnym w Józefosławiu w dniu 17 czerwca 2018 w godzinach 12.00-17.30. Dla małych i dużych mieszkańców czekają animacje i zabawy takie jak: Nakarm Smoka, Zgaduj z Kubusiem Puchatkiem, Mądra Sowa, Z jakiej bajki jestem?. Ola Mała Podróżniczka zabierze Was w szeroki świat i będziecie mogli zajrzeć od szafy podróżnika. W Tulipanowym Zakątku stworzycie papierowe kwiaty i będziecie mogli pokolorować krajobraz:)

Piknik organizowany jest przez Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław we współpracy z Gminą Piaseczno. Partnerami imprezy są: Politechnika Warszawska, Stowarzyszenie Kondycja, PWiK Piaseczno, Magazyn Sąsiedzi oraz Ośrodek Karta. Impreza jest współfinansowana przez Gminę Piaseczno, Fundusz Sołecki Józefosławia oraz sponsorów – firmy Makdom, Hexagon oraz Auchan.