Czwartkowe spotkania z Polańskim – Dziecko Rosemary

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Filmowego Rewers w Józefosławiu. Tym razem projekcja filmu Romana Polańskiego „Dziecko Rosemary” 25 kwietnia o godzinie 18.00 w bibliotece na ul. Julianowskiej 67 A.

Spotkanie poprowadzi wyjątkowy gość – Artur Zaborski, krytyk filmowy, były redaktor działu film w kwartalniku „Fragile”, film w portalu Onet.pl, później rozpoczął pracę w redakcji Stopklatki, najpierw jako redaktor, następnie szef działu recenzji, w końcu – redaktor naczelny. Publikuje w Polsce (m.in. „Wprost”, „Pani”, Interia.pl, „Przegląd”, „Dziennik. Gazeta Prawna”, „Zwierciadło”), USA (Fandor) i Kanadzie (MonteCristo Magazine). Juror festiwali, redaktor naczelny katalogu festiwalu AfryKamera, moderator dyskusji i spotkań z twórcami, prowadzący premiery filmowe, wykładowca Uniwersytetu III Wieku, współautor książek o tematyce kulturalnej.

• 12 kwietnia 2019 o 15:53:10 [aktualna wersja] przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno
  • 12 kwietnia 2019 o 15:53:10 przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno