Dyrektor biblioteki zaprasza na jubileuszowy wieczór

Łukasz Krzysztof Załęski, dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno, serdecznie zaprasza na jubileusz 70-lecia biblioteki.

W myśl naszego jubileuszowego hasła „A nam ciągle mało…” przygotowaliśmy niezwykły wieczór: spotkanie autorskie z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk oraz koncert Margity Ślizowskiej i Kuby Mędrzyckiego pt. „Malarze Słowa”.

Przed spotkaniem autorskim zaprezentujemy film „A nam ciągle mało” przedstawiający historię biblioteki oraz naszą obecną działalność. Goście będą mogli również otrzymać publikację „Spacerkiem po… piaseczyńskich bibliotekach” oraz „Piaseczyńskie Legendy”, a także obejrzeć wystawę przygotowaną na podstawie bibliotecznych kronik. Będzie też możliwość złożenia życzeń bibliotece i bibliotekarzom w Fotobudce i skorzystania z Czytelni Plenerowej oraz bookcrossingu.

Ten wpis nie był poddany redakcji przed publikacją.