Dzień pełen niespodzianek – otwarcie biblioteki CEM

W poniedziałek 28 października otworzyliśmy bibliotekę w CEM-ie dla czytelników. Z tej okazji w Oddziale dla dorosłych wypożyczał wyjątkowy duet – dyrektor biblioteki Łukasz Krzysztof Załęski oraz wiceburmistrz Hanna Kułakowska-Michalak. Oprowadzaliśmy czytelników po nowych pomieszczeniach, proponowaliśmy nowości, audiobooki, doradzaliśmy filmy, a wieczorem zaprosiliśmy mieszkańców na spotkanie autorskie z Alkiem Rogozińskim. Autor komedii kryminalnych opowiadał o sztuce na podstawie swojej książki, Targach Książki w Krakowie, współpracy z Magdą Witkiewicz i procesie wydawniczym. Publiczność chciała wiedzieć o nowych projektach pisarza i zasypywała go pytaniami. Na koniec był jeszcze czas na autografy i zdjęcia.