Kameralny wieczór z poezją i muzyką

W sobotę 30 września biblioteka wraz z Klubem Kultury w Józefosławiu zorganizowały wieczór autorski Wojciecha Kassa i recital Piotra Dąbrówki. Pierwszą część spotkania poprowadził Wojciech Kass, poeta, eseista, który czytał wiersze poruszające najbardziej istotne wartości i tematy w życiu człowieka, wprowadzając słuchaczy  w zadumę i refleksję nad życiem. Po pięknej chwili z poezją przyszedł czas na chwilę z muzyką w wykonaniu Piotra Dąbrówki, gitarzysty i kompozytora. Artysta zaprezentował kompozycje do poezji Jonasza Kofty, Mariana Piechala, Tadeusza Nowaka, a także swoje autorskie teksty. Wieczór upłynął w kameralnej, miłej atmosferze.

• 3 października 2017 o 13:57:42 [aktualna wersja] przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno
  • 3 października 2017 o 13:51:58 przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno