Kiedy pasja może stać się uzależnieniem?

Na to i inne pytania odpowiada Krzysztof Piersa w swojej książce „Komputerowy ćpun” na spotkaniu w Bibliotece Publicznej w Jazgarzewie w dniu 13.12.2018r. Ta książka to nie poradnik tylko historia życia nałogowego gracza, który postanowił zerwać z uzależnieniem i wrócić do normalnego życia. Jak poznać ,że już jesteś uzależniony? spędzasz dużo godzin przed monitorem, nie masz czasu dla nikogo,stajesz się bardziej agresywny, mało interesuje cię świat zewnętrzny a pochłania ten wirtualny to jest ten moment na zatrzymanie się. Gdy już zdajesz sobie z tego sprawę, że jesteś nałogowcem, samotnym człowiekiem,który odłożył marzenia na później,  to  zrobiłeś pierwszy krok by pomału wyjść ze swojego uzależnienia. Wystarczy tylko bardzo chcieć.

• 13 grudnia 2018 o 14:06:59 [aktualna wersja] przez Filia Jazgarzew Biblioteka Piaseczno
  • 13 grudnia 2018 o 14:06:59 przez Filia Jazgarzew Biblioteka Piaseczno