Kobiece warsztaty „Skąd czerpać siłę w codziennych wyzwaniach, by nadal pozostać sobą” w bibliotece w Józefosławiu

Zapraszamy 8 grudnia o godzinie 18.00 na warsztat pt. „Skąd czerpać siłę w codziennych wyzwaniach, by nadal pozostać sobą”. Warsztat prowadzony będzie przez Magdalenę Warych, Coacha Świadomych siebie Kobiet i licencjonowanego coacha ICC.

Spotkanie bezpłatne! Liczba miejsc ograniczona. Zapisy telefonicznie 22 390-58-87 lub mailowo jozefoslaw@archiwum.biblioteka-piaseczno.pl.

Jeśli:

• Czujesz się czasem zmęczona natłokiem codziennych spraw?
  • Czujesz, że w pewnych aspektach swojego życia utknęłaś?
  • A jednocześnie wiesz, że zasługujesz na więcej?
  • Coś jednak stoi na przeszkodzie, byś na co dzień żyła radośniej i pełniej wyrażała siebie.
  • Być może spełniasz oczekiwania innych, zapominając o sobie?
  • Być może tęsknisz za zmianą, ale nie wiesz od czego zacząć?
  • Być może myślisz, że jest już za późno?

Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy na warsztat, na którym dowiesz się:

– co nam Kobietom pomaga mierzyć się z codziennymi wyzwaniami i w natłoku codziennych spraw nie zapominać o sobie i swoich potrzebach

– co daje nam siłę i odwagę, by podejmować decyzje nieaprobowane przez innych, ale zgodne z Tobą

– jak zorganizować swoje życie na własnych warunkach.

Po tym warsztacie znajdziesz przestrzeń, żeby poukładać swoje życie tak, jak chcesz, oddychać pełną piersią i realizować swój potencjał w pełni.

O prowadzącym:

Magdalena Warych jest Coachem Świadomych siebie Kobiet i licencjonowanym coachem ICC. Specjalizuje się z pracy z kobietami, które chcą zrzucić pancerz cudzych oczekiwań i są gotowe by stać się kobietami świadomymi siebie, asertywnymi i spełnionymi. Wspiera je w tym, aby odważnie brały od życia to, czego naprawdę pragną, zgodnie z własnymi wyborami i własnym sercem.

Pomaga im zajrzeć w głąb siebie i zauważyć, że są wyjątkowe, niepowtarzalne i dostatecznie dobre, by śmiało realizować swoje pasje i marzenia. Pracuje indywidualnie oraz warsztatowo w grupach. Jest autorką programu rozwojowego dla kobiet „Kobieta Totalna”.  Publikuje swoje felietony na platformie kobiecej „Babski Blues” oraz platformie rozwoju osobistego „Motivita”.

• 16 listopada 2017 o 14:48:59 [aktualna wersja] przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno
  • 16 listopada 2017 o 14:48:59 przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno