Kreatywne formy pracy z książką

Szkolenie „Kreatywne formy pracy z książką”, zorganizowane w Bibliotece Publicznej w Piasecznie, przybliżyło bibliotekarzom nowe, ciekawe metody pracy z czytelnikami. Prowadząca szkolenie, dr Wanda Matras-Mastalerz na co dzień pracuje w Instytucie Nauk o Informacji na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Prowadzi zajęcia m.in. z biblioterapii, bibliotekarstwa oraz dydaktyki bibliotecznej.

Podczas zajęć dowiedzieliśmy się, jak przygotować teatrzyk kamishibai, z jakich pozycji książkowych warto skorzystać, jakie materiały są dostępne z danego wydawnictwa i na które warto zwrócić uwagę pod kątem pracy z młodymi czytelnikami. Szczególnie ciekawą propozycją była książka własnoręcznie zrobiona przez prowadzącą szkolenie.

Spotkanie odbyło się 3.12.2019 roku w budynku naszej biblioteki w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym.

• 3 grudnia 2019 o 20:46:01 [aktualna wersja] przez Promocja Biblioteka Piaseczno
  • 3 grudnia 2019 o 20:45:34 przez Promocja Biblioteka Piaseczno