Mała Wielka Rzecz – głosuj na projekt!

Marzyliście kiedyś o napisaniu książki? Pewnie wiele osób pokiwałoby twierdząco głową 😉 Nam też się zamarzyło! Mamy teraz niepowtarzalną okazję spełnić to pragnienie, a Wy możecie nam pomóc!

Filia w Józefosławiu, wspierana przez Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław, przeszła do drugiego etapu konkursu ,,Lokalni Herosi” z inicjatywą pod tytułem ,,Mała Wielka Rzecz”. W ramach tego projektu chcielibyśmy wydać ilustrowaną bajkę dla dzieci, której akcja rozgrywać się będzie w naszej najbliższej okolicy. Plany mamy ogromne! Zorganizujemy warsztaty literackie i plastyczne dla młodzieży, w trakcie których powstaną tekst oraz ilustracje. Wydamy audiobooka, czytanego przez profesjonalnego lektora i e-booka, żeby książka dotrzeć mogła do każdego! Uwiecznimy proces powstawania bajki na fotografiach i zaprezentujemy je w formie wystawy.

Nie będziemy jednak mogli ruszyć dalej jeśli nam troszkę nie pomożecie 🙂 Jak to zrobić? Nic prostszego! Możecie to zrobić na dwa sposoby:

1. Kliknijcie w link: https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/project/mala-wielka-rzecz/ i podarujcie nam swój jeden głos!
  2. Kupcie sobie coś dobrego w sklepie ABC Agnes, ul.Julianowska 90F, zachowajcie paragon i wgrajcie go pod powyższym linkiem lub prześlijcie MMS-em na numer 661 005 990. Zwiększacie dzięki temu nasze szanse, gdyż za paragon do 15 zł zyskujemy 5 głosów, a za ten powyżej 15 zł aż 10 głosów!

Głosuj każdego dnia do 14 października! Każdy głos ma znaczenie!

• 16 sierpnia 2018 o 12:50:10 [aktualna wersja] przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno
  • 16 sierpnia 2018 o 12:50:10 przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno