Malujemy 45 lat – wernisaż wystawy Grupy Plastycznej Piaseczno

Od 4 do 27 października w nowej bibliotece w CEM-ie można oglądać jubileuszową wystawę Grupy Plastycznej Piaseczno. Wystawa z okazji 45-lecia działalności Grupy przedstawia kolekcję 80 obrazów — swoje prace zaprezentowało aż 38 artystów! Prace różnią się stylem, techniką tworzenia oraz czasem powstania. Niektóre obrazy są datowane na początkowy okres istnienia Grupy, inne zaś powstały w ostatnim czasie. Wystawa jest barwną opowieścią o artystach z Piaseczna i okolic.

W piątek 4 października o godzinie 19:00 odbył się uroczysty wernisaż, w którym licznie wzięli udział członkowie Grupy oraz zaproszeni goście. Wydarzenie objął patronatem Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Daniel Putkiewicz. Organizatorem wydarzenia, obok Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno, była również Gmina Piaseczno oraz Centrum Kultury.