Mamy imię dla naszej maskotki!

Nasza maskotka z utęsknieniem czekała na swoje imię, bo konkurs został przedłużony. Ale dzięki temu mieliśmy więcej zgłoszeń i było z czego wybierać:) Spośród 50 propozycji wybraliśmy to jedno, jedyne imię – Tuptuś. Wymyślił je Patryk Plitt. Serdecznie gratulujemy pomysłu oraz wygranej!

Już niedługo będziecie mogli wypożyczać Tuptusia i tworzyć własne opowieści skupione na emocjach i uczuciach. Dzięki Wam powstanie e-book zapewne z niesamowitymi historiami:)

Konkurs organizowany był w ramach projektu „Wszechświat uczuć w świecie książek” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno oraz dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

• 1 października 2019 o 14:44:17 [aktualna wersja] przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno
  • 9 sierpnia 2019 o 12:48:41 przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno