„Mieszkańcy wspominają” część 3 – promocja książki

Jak wyglądało Piaseczno kilkanaście lat temu? Co pamiętają mieszkańcy, którzy spędzili tu swoją młodość? Które z wydarzeń zostały w ich pamięci? Jakie osoby zrobiły na nich tak duże wrażenie, że wspominają ich nawet po latach? Zapraszamy na spotkanie z autorką i konsultantami książki Mieszkańcy wspominają. Trzeci tom z serii wydawanej przez Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno będzie miał swoją promocję 22 stycznia o godz. 18.30 w Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49. O pracy nad książką opowiedzą Małgorzata Kawka-Piotrowska, Małgorzata Szturomska i Stanisław Hofman. Podczas spotkania będzie można otrzymać własny egzemplarz wydawnictwa, a także obejrzeć wyjątkowe, niepublikowane wcześniej zdjęcia starego Piaseczna.

Zapraszamy we wtorek 22 stycznia o godz. 18.30 do Domu Kultury, ul. Kościuszki 49