„Moja pierwsza wizyta w bibliotece”

1931

W dniach 22. 06.2017 r. i 27.06.2017 r.  w Oddziale dla dzieci i młodzieży odbyły się lekcje biblioteczne „Moja pierwsza wizyta w bibliotece”. W czasie zajęć dzieci dowiedziały się, jak ważny jest szacunek do książek, jakie funkcje spełnia biblioteka i jak można się do niej zapisać. Nauczyły się po niej poruszać i szukać wybranej książki.

Potem uczestnicy oglądali egzemplarze ciekawych książek wydawnictw dla dzieci, m.in. o dinozaurach i podwodnym świecie rekinów.

W czasie zajęć Pani Iwonka prowadziła zabawy animacyjne i czytała dzieciom fragmenty opowiadań z książki „Bolek i Lolek. Genialni detektywi”. Na zakończenie dzieci rozwiązywały literackie zagadki.

W zajęciach uczestniczyły dzieci z Przedszkola nr 1 w Piasecznie oraz Przedszkola „Ptasie Gniazdo”.

• 28 czerwca 2017 o 13:25:52 [aktualna wersja] przez Kościuszki Oddział Dla Dzieci
  • 28 czerwca 2017 o 13:18:27 przez Kościuszki Oddział Dla Dzieci