New adult – z czym to się je

W środowe popołudnie, w Dzień Bibliotekarza, czyli 8 maja, filię w Zalesiu Dolnym odwiedziła pisarka Agata Czykierda-Grabowska. Kameralne spotkanie dotyczyło m.in. pisania dla starszej młodzieży. Autorka opowiadała o tym, jak zaczęła się jej przygoda z pisaniem, jak udało jej się wpisać na stałe w nurt new adult, mówiła o zagranicznych powieściach, które wpłynęły na jej pisarstwo. Czytelniczki chciały wiedzieć, co inspiruje autorkę, czy chciałaby się sprawdzić w innym gatunku literackim i czy czyta recenzje swoich książek. Rozmowa dotyczyła też wyboru imion dla bohaterów oraz procesu wydawniczego w Polsce. Autorka zdradziła kilka szczegółów swojej najnowszej powieści, która zostanie wydana w tym roku. Po spotkaniu czytelniczki miały okazję przez chwilę prywatnie porozmawiać z pisarką i zdobyć autograf na egzemplarzach jej powieści.

• 9 maja 2019 o 09:34:24 [aktualna wersja] przez Filia Zalesie Dolne Biblioteka Piaseczno
  • 9 maja 2019 o 09:33:51 przez Agnieszka Deja