2 czerwca, w piątek, odbyła się Noc Bibliotek. Naszą Noc rozpoczęliśmy od warsztatów origami. Tworzyliśmy hełmy rycerskie oraz diademy księżniczek. Następnie, Seniorzy z Inicjatywą 3 odczytali wiersz Brzechwy „Na straganie”. Dzieci za pomocą dotyku oraz zapachu zgadywały nazwy warzyw, które trzymały w rękach. Czekało ich także szukanie książek po terenie biblioteki oraz poczęstunek w postaci grilla. Podczas filmu „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai- Stella Nostra” dzieci miały okazję pomalować buźki, a dorośli dzielili się swoją ulubioną prozą i poezją. Dziękujemy za przybycie oraz zapraszamy na kolejne imprezy kulturalne.

• 5 czerwca 2017 o 16:05:18 [aktualna wersja] przez Filia Zalesie Górne Biblioteka Piaseczno
  • 5 czerwca 2017 o 13:42:58 przez Filia Zalesie Górne Biblioteka Piaseczno