O finansach w bibliotece

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno rozpoczyna cykl spotkań dla osób w wieku 50+ w ramach projektu „O finansach w bibliotece”. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się m.in., jak założyć elektroniczne konto w banku, jak sprawdzić oprocentowanie kredytu, po co są porównywarki cen i jak bezpiecznie kupować przez Internet.

W filii Piaseczno-Osiedle odbyły się już pierwsze zajęcia, na których omówiono program cyklu i zapoznano panie z platformą, na której będą pracować podczas spotkań. Nie zabrakło też pytań i obaw związanych z załatwianiem pewnych spraw online, które – mamy nadzieję – szybko znikną wraz z kolejnymi ćwiczeniami wykonywanymi w ramach kursu.

• 22 maja 2018 o 15:18:50 [aktualna wersja] przez Filia Osiedle Biblioteka Piaseczno
  • 22 maja 2018 o 15:17:08 przez Agnieszka Deja