Oficjalne otwarcie plenerowej wystawy fotograficznej „Portret Józefosławia i Julianowa”

Plenerowa wystawa fotograficzna „Portret Józefosławia i Julianowa” została oficjalnie otwarta w dniu 7 listopada. Wystawa powstała z prac przesłanych na konkurs fotograficzny „Portret Józefosławia i Julianowa”.  Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody dla laureatów i osób wyróżnionych.

Laureaci:

I miejsce – Karolina Herbreder

II miejsce – Michał Zgoła

III miejsce – Krzysztof Słota

Wyróżnienia:

Kamila Jakóbik

Natasza Lazar

Ewaryst Mirecki

Piotr Piekarz

Nagrodami w konkursie były karty prezentowe Empik oraz gadżety promocyjne biblioteki oraz Biura Promocji i Informacji Gminy Piaseczno.

Wystawa „Portret Józefosławia i Julianowa”  jest powieszona na trejażach na rogu ulic Cyraneczki i Julianowskiej. Prace można oglądać do końca grudnia. Serdecznie zapraszamy!

Wystawa powstała w ramach projektu „Spacerkiem po Józefosławiu i Julianowie” realizowanego przez grupę nieformalną „Owl Stories” we współpracy z głównym partnerem Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno – Filia w Józefosławiu, dofinansowanego ze środków Programu „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Mazowsze Lokalnie” realizowanego przez Fundację Fundusz Współpracy, Stowarzyszenie BORIS oraz Stowarzyszenie Europa i My.

Partnerami projektu są: Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław, Magazyn „Sąsiedzi”, „Gazeta Piaseczyńska”, „Przegląd Piaseczyński”.

• 8 listopada 2017 o 11:17:41 [aktualna wersja] przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno
  • 8 listopada 2017 o 11:17:41 przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno