Pan Poeta Show – warsztaty z bajkopisarzem

Gdzie można spotkać pluszowych bohaterów bajek, opowiadających swoje historie? Gdzie zobaczyć na własne oczy ptako-pacynki? Gdzie w końcu można pobawić się w kreatywny sposób i odkryć fascynującą treść edukacyjnych książek? Oczywiście, że w bibliotece? 😉 Kiedy?  W trakcie jedynych w swoim rodzaju warsztatów dla dzieci – Pan Poeta Show!

Zapraszamy na cykl 4 spotkań, które odbędą się w naszych placówkach:

13 lutego 2019
godz. 9.00 – Filia w Złotokłosie
godz. 11.00 – Filia w Józefosławiu

14 lutego 2019
godz. 9.00 – Biblioteka Główna – Oddział dla dzieci
godz. 11.00 – Filia w Głoskowie

Podczas spotkań będzie możliwość zakupu książek z autografem Pana Poety w cenie 20,00 zł.

Gdyby ktoś jeszcze czuł się nieprzekonany, to niech wysłucha co sam Autor mówi o sobie:

Jestem największym, bo prawie dwumetrowym, bajkopisarzem. Wydałem sześć rymowanych picturebooków i z każdym wydaniem podnoszę ich jakość. Ale nie tylko ich. Zależy mi też na jakości spotkań autorskich dla dzieci, więc na każde Pan Poeta Show przygotowuję zabawy, pacynki z bajek, muszkę, okulary i koszulę. Dzieci muszą być zachwycone. Jako tata codziennie dbam o polepszenie relacji z moimi dziećmi, by im i mnie po prostu było lepiej. Doceniam również osoby, książki i przedmioty, które podnoszą jakość naszego codziennego życia. I o tym wszystkim prowadzę bloga. Jakość oceniam także w konkursach, jako juror. Szczerze uwielbiam to zajęcie. (Źródło: https://panpoeta.pl)

Ten wpis nie był poddany redakcji przed publikacją.