Podróż do zaczarowanej krainy książek

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła „- to słowa wybitnej polskiej poetki Wisławy Szymborskiej. W dniu 8.03.2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Krauze odbyli podróż do zaczarowanej krainy książek. W czasie wizyty w bibliotece obejrzeli wystawę prac Józefa Wilkonia „Pies i kot”, wysłuchali ciekawych opowieści o ilustratorach, autorach i o żmudnej pracy tłumaczy. W następnej części spotkania wszyscy mieli okazję wziąć książki do ręki i  choć na chwilę wejść w fantastyczny świat opowieści. Zabawne ilustracje i teksty sprawiały, że na twarzach uczestników zagościł uśmiech. Aż nie do wiary, ile frajdy mogą dawać książki!

• 12 marca 2018 o 12:32:35 [aktualna wersja] przez Filia Zalesie Dolne Biblioteka Piaseczno
  • 12 marca 2018 o 12:32:35 przez Filia Zalesie Dolne Biblioteka Piaseczno