Promocja książki „Pierwszy taniec” i spotkanie kosmetyczno-wizażowe

9 czerwca 2017 roku odbył się wyjątkowy wieczór w filii w Józefosławiu.

Rozpoczęliśmy spotkaniem autorskim z Izabelą Żak, autorką książki „Pierwszy taniec”. Na początku pani Izabela zaprosiła uczestniczki do wspólnego tańca. Następnie opowiadała o swojej tanecznej drodze, o Domu Kultury „Kamionek”, o swoich nauczycielach Piotrze Galińskim i Annie Głogowskiej, o szkole tańca Augustina Egurroli oraz formacji tańca latynoamerykańskiego „Kamion Dance”, o tworzeniu  choreografii tanecznych w warszawskich teatrach, m.in. Teatrze Raj oraz Teatrze Powszechnym. Autorka opowiedziała o swojej debiutanckiej książce, dla kogo ją napisała, jakie porady i wskazówki można w niej znaleźć. Uśmiech nie schodził z twarzy pani Izabeli, gdy opowiadała o tańcu – jest to jej prawdziwa pasja i hobby.

Po wieczorze autorskim konsultantka kosmetyczna Katarzyna Walosińska poprowadziła spotkanie kosmetyczno-wizażowe przy użyciu ekskluzywnych produktów firmy Mary Kay. Uczestniczki mogły skorzystać z zabiegu „satynowe dłonie” oraz zabiegu mikrodermabrazji, nauczyły się 5 kroków pielęgnacji twarzy oraz prawidłowego demakijażu linią kosmetyczną Time Wise. Na koniec konsultantka dobierała odpowiedni podkład, puder i pomadki do koloru skóry.

• 10 czerwca 2017 o 15:33:01 [aktualna wersja] przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno
  • 10 czerwca 2017 o 15:33:01 przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno