Ptasie historie – wystawa fotografii „Ptaki” Adama i Ryszarda Tyszeckich

Mądry jest ten, kto rozumie przyrodę i jest w stanie współgrać z jej rytmem, ucząc się jak najlepiej wykorzystywać to, co ma do zaoferowania, czerpać z jej owoców, bogactw i siły, a jednocześnie dbać o to, żeby nie naruszyć równowagi.

Beata Pawlikowska

Fotografia pozwala uchwycić świat wokół nas: utrwalać wspomnienia, krajobrazy i piękno przyrody. Wystawa zatytułowana „Ptaki” Adama i Ryszarda Tyszeckich przedstawia zbiór fotografii i drewnianych rzeźb ptaków żyjących w naszych lasach, łąkach i ogrodach. Oglądający mieli okazję zobaczyć z bliska zimorodki, dudka czy bociana czarnego.

W dniu 19.10.2018 r. jako pierwsi mieli okazję oglądać wystawę uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowych. Z wielkim zainteresowaniem wysłuchali opowieści o skrzydlatych mieszkańcach zalesiańskich lasów. Spotkanie zakończyło się skromnym poczęstunkiem oraz rozmowami w rodzinnej i miłej atmosferze.

Wystawę można oglądać do 6.11.2018 r. w Filii Zalesie Dolne im. Danuty Orłowskiej przy Alei Kasztanów 12.

Serdecznie zapraszamy!

Ten wpis nie był poddany redakcji przed publikacją.