Rodzinny rysunek 3D – Strefa KreaTYwni

Startujemy z naszą Strefą KreaTYwni! W ramach zajęć w Strefie zapraszamy na rodzinne zajęcia z rysunku 3D, gdzie w parach dziecko-rodzic będziemy tworzyć niezwykłe rzeczy w trójwymiarze. Zajęcia są zaplanowane na 2 godziny, prosimy zarezerwować sobie czas wolny:)

Zajęcia poprowadzą instruktorzy rysunku 3D ze Szkoły Szczęścia.

Liczba miejsc ograniczona (8 par), decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy: telefonicznie 22 390 58 87 lub mailowo jozefoslaw@archiwum.biblioteka-piaseczno.pl.

Program Rozwoju Bibliotek wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.”

Ten wpis nie był poddany redakcji przed publikacją.