Rytmowanki – zagraj na Bum Bum Rurkach

Strefa KreaTYwni zaprasza na cykl zajęć „Rytmowanki – zagraj na Bum Bum Rurkach”. Zajęcia planujemy w środy w godzinach 16.00-17.00. Cykl obejmuje 3 zajęcia w dniach 13.02, 20.02, 27.02. Zajęcia dla dzieci w wieku 7-11 lat.

Zapisz się na zajęcia i spróbuj zagrać!

Aby uczestniczyć w zajęciach rodzice muszą wypełnić kartę zgłoszenia udziału w zajęciach oraz dostarczyć ją do biblioteki (osobiście lub mailowo – skan). Dopiero wtedy wpisujemy na listę uczestników. Zgody są obowiązkowe do wzięcia udziału w zajęciach (RODO).

Przeczytaj Regulamin „Cykl zajęć Rytmowanki – zagraj na Bum Bum Rurkach”

Zajęcia odbywają się w ramach projektu Strefa KreaTYwni dofinansowanego z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Program Rozwoju Bibliotek wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.