Sieć LABiB zaprasza na cykl BiblioLABów – bezpłatnych zjazdów dla bibliotekarzy

BiblioLAB to propozycja innowacyjnej, aktywnej formy spotkania bibliotekarzy. Pilotażowa edycja wydarzenia miała miejsce 28 września 2017 r. w Lublinie. W tym roku BiblioLABy odbędą się w pięciu województwach – małopolskim, mazowieckim, wielkopolskim, zachodniopomorskim i lubelskim.

Kiedy i jakie miasta odwiedzimy:

• Lublin – 20 września 2018 r.
  • Piaseczno – 27 września 2018 r.
  • Szczecin – 11 października 2018 r.
  • Gorlice – 18 października 2018 r.
  • Koźmin Wielkopolski – 25 października 2018 r.

Każdy z BiblioLABów będzie okazją do wzięcia udziału w zróżnicowanych tematycznie warsztatach, poznania bibliotekarzy z pasją, zainspirowania się nieszablonowymi, a jednocześnie sprawdzonymi pomysłami na działanie, a także – zaprezentowania dobrych praktyk ze swojej biblioteki podczas sesji stolików eksperckich.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy bibliotekarzy ze wszystkich typów bibliotek.

Szczegółowe informacje o rejestracji uczestników na poszczególne zjazdy zostaną wkrótce podane na stronie: bit.ly/BiblioLAB2018 (w zakładce aktualności) oraz na fanpage https://www.facebook.com/platformalabib/ .

Organizatorami wydarzenia są:

Ogólnopolska sieć dla bibliotekarzy – LABiB

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

Partner:

Good Books – innowacje w kulturze i edukacji

Patronat honorowy:

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

Patronat medialny:

Lustro Biblioteki

Ten wpis nie był poddany redakcji przed publikacją.