Spotkania autorskie z Michałem Zawadką

Pisarz, autor książek motywacyjnych i społecznych dla dzieci i młodzieży. Optymista. Mówca inspiracyjno-motywacyjny. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Założyciel wydawnictwa Mind&Dream. W 2013 roku nominowany do Głównej Nagrody za Upowszechnianie Czytelnictwa Polskiej Sekcji IBBY. Michał Zawadka będzie gościem projektu „Wszechświat uczuć w świecie książek” realizowanego w filii w Józefosławiu.

Spotkamy się  z panem Michałem aż 3 razy! Zaplanowaliśmy 2 spotkania dla młodzieży pt. Chcę być kimś! czyli jak osiągać cele w czasach, kiedy wszyscy mają „wywalone” oraz 1 spotkanie dla dzieci młodszych pt. Kompetencje miękkie w zabawach.

Program spotkań:

24 września 2019, godz. 9.00 oraz 12.00 – Chcę być kimś! czyli jak osiągać cele w czasach, kiedy wszyscy mają „wywalone”

Wspólnie z uczestnikami:

• odkryjemy, czy poczucie własnej wartości i świadomości kłóci się z przynależnością do grupy?
  • dowiemy się, czy pasja i zainteresowania to powód do wstydu?
  • staniemy się zwycięzcami, bo życie nie ma ławki rezerwowej
  • przekonamy się, że sukces to nie zadanie testowe
  • poznamy sztukę wyznaczania i osiągania celów
  • odkryjemy potęgę wytrwałości i cierpliwości
  • przekonamy się, jak dostrzec w sobie siłę i piękno

25 września 2019, godz. 12.00 – Kompetencje miękkie w zabawach

Wspólnie z uczestnikami:

• wyobrazimy sobie czas i dowiemy się, jak go „osiodłać” w nasze marzenia?
  • dowiemy się, dlaczego wiara w siebie jest jak pieczenie ciasta i dlaczego kropla jest silniejsza od fali?
  • odkryjemy, jak wielka moc mieszka w pracy zespołowej?
  • nauczymy się, co to jest asertywność i jak grzecznie mówić „nie”?
  • dowiemy się, jak zbudować bezpieczny dom z naszego idola?
  • przełamiemy opinie, mówiące „że się nie da”
  • odkryjemy, czy rady starszych to nuda, czy może coś ważnego?
  • poznamy najważniejszą grę w życiu

Spotkanie zorganizowane w ramach projektu „Wszechświat uczuć w świecie książek”.

• 5 października 2019 o 12:32:19 [aktualna wersja] przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno
  • 5 października 2019 o 12:32:19 przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno