Spotkanie autorskie z Jakubem Skworzem

Chcecie spełnić swoje marzenia?

Jeśli tak, to koniecznie powinniście poznać historię… Marii Skłodowskiej-Curie! Pomoże Wam w tym nie kto inny, jak autor książki o tej wybitnej polskiej uczonej. Jakub Skworz, bo o nim mowa, w „Mani Skłodowskiej” skupia się jednak na życiu naszej słynnej chemiczki, jako… małej dziewczynki! Poznamy w niej Manię jako upartą marzycielkę, dążącą do spełnienia swoich najskrytszych pragnień. Towarzyszymy jej od dzieciństwa, przez naukę w Polsce i we Francji, aż po przełomowe odkrycie dwóch nowych pierwiastków i zdobycie nagród Nobla. Nie zabraknie ciekawostek, anegdot i tajemnic z życia Mani Skłodowskiej – na pewno niejedna Was zaskoczy!

Ale to jeszcze nie wszystko! Sami będziecie mogli poczuć się jak chemicy i wykonać fascynujące eksperymenty, podzielić się swoimi spostrzeżeniami i planami! Jesteśmy pewni, że po spotkaniu sami zakasacie rękawy i zabierzecie się za spełnianie własnych marzeń.  Wpadajcie do biblioteki w Józefosławiu 29 listopada o godzinie 11.00!

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu ,,Przekąski literackie” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno oraz Stowarzyszenie „Ciąg Dalszy Nastąpi” we współpracy z Centrum Kultury w Piasecznie oraz dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Ten wpis nie był poddany redakcji przed publikacją.