Spotkanie autorskie z Joanną Krzyżanek

16 października nasze biblioteki odwiedzi Joanna Krzyżanek – autorka bajek, opowieści i wierszy dla dzieci. O godzinie 9.00 poprowadzi warsztaty w filii w Zalesiu Górnym, następnie o godzinie  11.00 opowie o swoich książkach w filii w Zalesiu Dolnym.

Joanna Krzyżanek – autorka serii o Kurze Adeli o Kocie Papli. Jest miłośniczką liter i gałgankowych lalek. Prowadzi warsztaty literackie, teatralne, plastyczne oraz kulinarne. Podczas zajęć opowiada o książkach i zawartych w nich historiach, maluje słonia w kratkę i piecze mufinki. Jest właścicielką komody z kolorowymi gałgankami, czterech cytrynowych drzewek i głowy pełnej tajemniczych pomysłów.

Spotkanie z projektu ,,Przekąski literackie” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno oraz Stowarzyszenie „Ciąg Dalszy Nastąpi” we współpracy z Centrum Kultury w Piasecznie oraz dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Ten wpis nie był poddany redakcji przed publikacją.