Spotkanie autorskie z Magdą Kuydowicz w filii w Józefosławiu

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Magdaleną Kuydowicz w dniu 8 lutego o godzinie 18.00 w bibliotece w Józefosławiu. Autorka zaprezentuje swoją nową książkę pt. ”Stało się”. To komedia kryminalna w duchu i pod wezwaniem Joanny Chmielewskiej, z którą autorka spędziła wiele wspaniałych chwil. Spotkanie poprowadzi Jacek Sut.

Podczas spotkania będzie można zakupić książkę z autografem pisarki.

Wstęp wolny!

O autorce:

Magdalena Kuydowicz – z wykształcenia teatrolog, dziennikarka, od studiów pracująca w telewizji, a od 10 lat w kobiecej redakcji TVN Style jako wydawca. Wydała dotąd dwa poradniki – z psycholożką Katarzyną Korpolewską: „Matka z córką. Rozmowy intymne” i „Zaklinacze samotności” z seksuologiem i terapeutą Wiesławem Sokolukiem oraz dwie książki z przepisami kulinarnymi  gwiazd. Jej pasją jest czytanie, psychologia, teatr  i gotowanie. Lubi urządzać kameralne kolacje  i grać w tenisa. Unika tłumów i ostentacji. Jest uparta i wybredna. Lubi się śmiać. Ale nie z każdym i nie ze wszystkiego. Ma słabość do sukienek, bransoletek i dowcipnych mężczyzn. Wolny czas spędza z książką, z garstką przyjaciół przy winie lub na spacerach ze swoją suczką Sonią, na której przyjaźń i zaufanie stara się zasłużyć.