Spotkanie autorskie z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk

15.09.2017 o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie z autorką Małgorzatą Gutowską-Adamczyk. Spotkanie będzie w sali widowiskowej Centrum Kultury w Piasecznie.

Wstęp wolny!

Małgorzata Gutowska-Adamczyk jest absolwentką Wydziału Wiedzy o Teatrze warszawskiej PWST (obecnie Akademia Teatralna), w przeszłości była nauczycielką języka polskiego i łaciny, a także współwłaścicielką firmy handlowej.

Zadebiutowała jako scenarzystka serialu Tata, a Marcin powiedział

Jest autorką bestsellerowej trzytomowej sagi Cukiernia Pod Amorem, a także powieści: 110 ulic, 220 linii, Niebieskie nitki, 13. Poprzeczna, Wystarczy, że jesteś, Serenada, czyli moje życie niecodzienne, Mariola, moje k

rople… oraz miniaturki Jak zabić nastolatkę (w sobie)?, której wersję sceniczną pt. Czterdziestka w opałach można oglądać w warszawskim teatrze Kamienica w brawurowej interpretacji Katarzyny Żak.

Autorka jest laureatką nagrody „Książka Roku 2008”, przyznawanej przez Polską Sekcję IBBY, za powieść
13. Poprzeczna.

• 11 września 2017 o 11:06:25 [aktualna wersja] przez Promocja Biblioteka Piaseczno
  • 11 września 2017 o 11:05:24 przez Promocja Biblioteka Piaseczno