Spotkanie nie z tej ziemi

– Wszystkich tajemnic Wam oczywiście nie mogę zdradzić, ale kilka z nich za chwilę razem odkryjemy! – powiedziała autorka do zgromadzonych na wygodnych poduchach słuchaczy, wysoko podnosząc książkę o intensywnie barwionej okładce. 20 lutego filia w Józefosławiu gościła na autorskim spotkaniu Panią Małgorzatę Strękowską-Zarembę, która dzieliła się z uczniami Szkoły Podstawowej przy ul.Kameralnej, sekretami swojej najnowszej książki pt. ,,Dom nie z tej ziemi”. Nie zabrakło wspólnego odczytywania wybranych fragmentów, opowieści z codziennego życia pisarki, oglądania fotografii zaskakujących domów z całego świata, a nawet… rapowania i zabaw ruchowych! Na zakończenie spotkania Pani Małgorzata odpowiedziała na dociekliwe pytania swoich młodych czytelników oraz złożyła autografy na świeżo zakupionych książkach, życząc  ich nowym właścicielom przede wszystkim radości z lektury!

• 21 lutego 2018 o 13:47:50 [aktualna wersja] przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno
  • 21 lutego 2018 o 13:47:50 przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno