Spotkanie z Maxem Czornyjem

W czwartek 23 stycznia w Bibliotece Głównej w CEM gościliśmy Maxa Czornyja – adwokata i pisarza, autora thrillerów z cyklu o komisarzu Eryku Deryle. Spotkanie poprowadził Krzysztof Dynowski. Max Czornyj opowiadał o tym, jak tworzy swoje książki.

– Pisanie to dla mnie zabawa. Tak samo jak czytelnik sięga po książkę i chce mieć przyjemność z jej czytania, tak ja z jej pisania – przekonywał.

Publiczność podpytywała o sprawy związane z nowymi projektami autora, o możliwe ekranizacje i pracę nad Rzeźnikiem. Prowadzący natomiast próbował wyciągnąć od Maxa Czornyja jego przepis na sukces – jak zostać tak poczytnym pisarzem w tak krótkim czasie.

Po spotkaniu był czas na krótkie rozmowy, autografy i zdjęcia.

• 25 stycznia 2020 o 09:50:17 [aktualna wersja] przez Biblioteka Główna CEM Dorośli
  • 25 stycznia 2020 o 09:50:17 przez Biblioteka Główna CEM Dorośli