Spotkanie z Robertem Janowskim

W poniedziałkowy wieczór 7.05.2018 roku w bibliotece w Zalesiu Dolnym odbyło się spotkanie z Robertem Janowskim, człowiekiem obdarzonym wielką charyzmą, piosenkarzem, autorem tekstów piosenek i prowadzącym znanego i lubianego programu „Jaka to melodia?”.

Robert Janowski z poczuciem humoru opowiadał o swoim życiu i jak radzi sobie z tremą na scenie, czym wzbudził sympatię zgromadzonej publiczności. Pokazał siebie jako człowieka wolnego, kroczącego wybraną przez siebie ścieżką. Muzyka stała się nieodłącznym elementem jego życia. Roberta Janowskiego znamy nie tylko z programu „Jaka to melodia?”, ale również dzięki fantastycznej roli w musicalu „Metro”.

Książka „Przypadki” to opowieść o Robercie Janowskim. Autor po raz pierwszy otwarcie mówi o swojej karierze, blaskach i cieniach show-biznesu.

Dziękujemy za spotkanie i życzymy dalszych sukcesów!

• 10 maja 2018 o 15:08:22 [aktualna wersja] przez Filia Zalesie Dolne Biblioteka Piaseczno
  • 10 maja 2018 o 15:08:22 przez Filia Zalesie Dolne Biblioteka Piaseczno