Torby złapane po raz drugi!

Torby na przekąskę i książkę zostały złapane po raz kolejny! 😉 Druga edycja konkursu na recenzję została rozstrzygnięta, a trzy unikalne torby czekają już na swoich nowych właścicieli! Bardzo dziękujemy za Wasze recenzje i chęć dzielenia się z nami wrażeniami po lekturze!

Zwycięskie recenzje znaleźć można na blogu projektu ,,Przekąski literackie” , o tutaj:https://przekaskiliterackie.wordpress.com/ a już niedługo szukajcie ich także w wersji drukowanej w naszych filiach.

Szczęśliwych zwycięzców zapraszamy po nagrody do filii w Józefosławiu, ul.Julianowska 67A.

Projekt ,,Przekąski literackie” realizowany jest przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno oraz Stowarzyszenie „Ciąg Dalszy Nastąpi” we współpracy z Centrum Kultury w Piasecznie oraz dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

• 18 listopada 2018 o 14:29:42 [aktualna wersja] przez Biblioteka Piaseczno
  • 17 września 2018 o 13:04:27 przez Filia Zalesie Dolne Biblioteka Piaseczno