Twórz z nami piaseczyński portal ludzi książki

W ramach projektu „Piaseczyński portal ludzi książki – Festiwal Pięknej Książki” powstaje internetowy portal zawierający biografie ludzi książki z terenu gminy Piaseczno. Chcemy tworzyć go razem z mieszkańcami, dlatego zachęcamy do szukania i przesyłania informacji o ludziach z kręgu literatury (pisarz, poeta, ilustrator, grafik, wydawca itd.) mieszkających lub przebywających na terenie gminy Piaseczno (kiedyś lub współcześnie). Biografie należy przesyłać mailowo na adres: promocja@archiwum.biblioteka-piaseczno.pl lub przynieść do swojej biblioteki.

Szablon do tworzenia biografii oraz regulamin w poniższych załącznikach.

Szablon i regulamin do portalu ludzi książki (pdf)

Szablon do stworzenia biografii do portalu ludzi książki (word)

Portal powstaje w ramach projektu „Piaseczyński portal ludzi książki – Festiwal Pięknej Książki” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno wraz z Fundacją ARKA im. Józefa Wilkonia dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.