Wieczór autorski Wojciecha Kassa i recital Piotra Dąbrówki w Józefosławiu

Serdecznie zapraszamy na niezwykły wieczór autorski Wojciecha Kassa oraz recital Piotra Dąbrówki. Spotkanie odbędzie się w sobotę 30 września o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Klubu Kultury w Józefosławiu, ul. Urocza 14. Wstęp wolny!

Wojciech Kass   – poeta i eseista. Autor kilkunastu tomików wierszy, laureat wielu nagród. Należy do Stowarzyszenia Pisarzy Polskich i Pen Clubu. Od dwudziestu lat mieszka, pracuje i tworzy w Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Praniu na Mazurach.

Piotr Dąbrówka – artysta obdarzony charyzmą, o bardzo męskiej barwie głosu, autor tekstów, gitarzysta, kompozytor. Repertuar koncertu, to kompozycje do poezji m.in. : Jonasza Kofty, Stanisława Grochowiaka, Marka Tercza, Tadeusza Nowaka, Mariana Piechala, Jacka Kaczmarskiego, Bolesława Leśmiana, oraz autorskie teksty. Odważne interpretacje poezji, ekspresja wokalisty na długo zapadają w pamięć słuchacza.

Organizatorzy: Centrum Kultury w Piasecznie, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno

Ten wpis nie był poddany redakcji przed publikacją.