1 Szaradziarskie Mistrzostwa Piaseczna

I SZARADZIARSKIE MISTRZOSTWA PIASECZNA

o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno

Data: 24.02.2018, godz. 11.00

Miejsce: Filia Biblioteki Piaseczno – Zalesie Dolne im. Danuty Orłowskiej, al. Kasztanów 12

Organizator: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno

Organizator pomocniczy: Lubelski Klub Szaradzistów

Patronat honorowy: Zdzisław Lis Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno

Logogryfy, krzyżówki, rebusy i wiele innych zadań rozwiązywać będą uczestnicy Szaradziarskich Mistrzostw Piaseczna. Udział w nich wziąć może każdy – bez względu na wiek – kto lubi zmagać się nad takimi zadaniami.

Miłośnicy rozrywek umysłowych zawalczą o puchary. Jeden z nich jest przeznaczony też dla najlepszego mieszkańca Piaseczna! Zapraszamy!

Zadania turniejowe oraz konkurs towarzyszący przygotowany będzie przez pana Józefa Piotra Wronę, który również imprezę poprowadzi.

Wszelkie informacje oraz zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu tel. (22) 378 44 95 lub 690-675-684 i mailowo: promocja@biblioteka-pisaeczno.pl z dopiskiem „Mistrzostwa”.

Termin zgłoszeń upływa 22 lutego, o godzinie 14:00.

Udział w I Szaradziarskich Mistrzostwach Piaseczna jest bezpłatny. Udział może wziąć każdy, bez względu na wiek.

Ten wpis nie był jeszcze edytowany.