Akcja „Księga uczuć Tuptusia”

Tuptuś, nasza biblioteczna maskotka, zadomowiła się już w bibliotece. Czas, aby wyruszyła w świat! Jak Tuptuś będzie podróżował? Razem z czytelnikami:)

Drodzy Czytelnicy, możecie wypożyczać maskotkę na 3 dni, ale Waszym zadaniem jest napisanie opowiadania o przygodach Tuptusia w brulionie „Księga uczuć Tuptusia”. Opowiadanie musi uwzględniać emocje i uczucia, które przeżywa bohater opowieści. Tematyka powinna dotyczyć rozumienia i wyrażania własnych emocji, radzenia sobie w trudnych sytuacjach, rozwijania wewnętrznej siły, samoakceptacji, poczucia własnej wartości, motywacji, wyznaczania i osiągania celów.

O Tuptusia należy dbać – nie ubrudzić, nie zalać sokiem, nie zostawiać na podłodze, aby pies lub kot nie pogryzł, nie zgubić. Dbajcie o niego, jak o najlepszego przyjaciela. Opłata za zniszczenie lub zgubienie maskotki wynosi 100,00 zł.

Jeśli chcecie wypożyczyć Tuptusia i napisać opowiadanie, które potem znajdzie się w e-booku, wpadnijcie do biblioteki w Józefosławiu! Po przeczytaniu regulaminu i podpisaniu karty zgłoszenia udziału, Tuptuś jest Wasz na 3 dni:)

Akcja trwa od 2 września do 4 listopada 2019 roku i realizowana jest w filii w Józefosławiu.

Tuptuś czeka:)

Regulamin akcji

Akcja organizowana w ramach projektu „Wszechświat uczuć w świecie książek” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno oraz dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Ten wpis nie był jeszcze edytowany.