Barwy Argentyny – wystawa fotografii

Kto z Was wie jak wygląda kapibara? A guanaco? A może wiecie w jakim odcieniu błękitu jest lodowcowy lód w Patagonii? Bez względu na to czy odpowiedź na te pytania jest na ,,tak”, czy na ,,nie” warto odwiedzić filię w Józefosławiu, żeby zobaczyć skrawek innego świata na własne oczy! Przez cały czerwiec będą u nas bowiem królować soczyste ,,Barwy Argentyny”! Na wystawie fotografii, przywiezionych prosto z Ameryki Południowej przez geografa i podróżnika Wojciecha Lewandowskiego oraz jego przyjaciół dostrzeżcie bez trudu biel śniegu na andyjskich szczytach i turkusowe wody wysokogórskich jezior; ciepłe brązy puny i energetyczną czerwień ust tańczących tango Argentynek! Zapraszamy serdecznie i gwarantujemy, że już od samego patrzenia zrobi się Wam gorąco! ?

Ten wpis nie był jeszcze edytowany.