Cuda w trójwymiarze

Po raz drugi zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat wraz z opiekunami na rodzinne zajęcia z rysunku 3D.  Trójwymiarowe warsztaty odbędą się w piątek 14 grudnia 2018 w godzinach 16.00-17.30 w bibliotece w Józefosławiu, ul. Julianowska 67A.

Obowiązują zapisy: tel. 22 390-58-87, mail: jozefoslaw@archiwum.biblioteka-piaseczno.pl

Zajęcia odbywają się w ramach projektu Strefa KreaTYwni dofinansowanego z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Program Rozwoju Bibliotek wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.

Ten wpis nie był jeszcze edytowany.