Noc Bibliotek w Głoskowie

NOC BIBLIOTEK  w Głoskowie.

Podczas Nocy Bibliotek w Głoskowie przekonamy się , że historia nie jest nudna! A to za sprawą gościa specjalnego tego wieczoru – Jarosława  Kaczmarka,  który jak najlepszy sprawozdawca, opowie nam o niezwykłym życiu Stanisława Marusarza, polskiego skoczka narciarskiego. Pan Jarosław jest autorem książek o znanych piłkarzach , m.in.  o Łukaszu Piszczku.  Porozmawiamy także o współczesnych sportowcach – narciarzach i piłkarzach, dowiemy się co to są  „cieszynki” i do czego służą.

Po tych emocjach wzmocnimy się słodkim poczęstunkiem, aby mieć energię do dalszej zabawy. Pobawimy się w kalambury – „wysilacze” wyobraźni.

A ten niezwykły wieczór zakończymy pokazem filmu – niespodzianki (ten film na pewno  nie zawiedzie Waszych oczekiwań).

Zapraszamy do biblioteki w Głoskowie, ul Parkowa 8 o godz. 18.00 .

18.15 – spotkanie z Jarosławem Kaczmarkiem

19.30 – słodki poczęstunek

20.00 – gry i zabawy , gramy w Kalambury

21.00 – projekcja filmu (niespodzianki)

Zapraszamy! Wstęp wolny, ale liczba miejsc ograniczona.

Zapisy pod nr 22 390-58-27, mailowo gloskow@archiwum.biblioteka-piaseczno.pl lub osobiście w bibliotece.

Ten wpis nie był jeszcze edytowany.