Rysuj w 3D – tylko dla dorosłych!

Na rysowanie w 3D zapraszamy tym razem tylko dorosłych. Obudź w sobie dziecko i wyczaruj magiczne rzeczy z filamentu. Zajęcia prowadzone przez Szkołę Szczęścia odbędą się w sobotę 23 lutego o godz. 12.00-13.30.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowo: jozefoslaw@archiwum.biblioteka-piaseczno.pl lub telefonicznie: 22 390-58-87.

Bezpośrednio przed zajęciami należy wypełnić kartę zgłoszenia udziału w zajęciach.

Zajęcia odbywają się w ramach projektu Strefa KreaTYwni dofinansowanego z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Program Rozwoju Bibliotek wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.

Ten wpis nie był jeszcze edytowany.