Spotkanie autorskie z Agnieszką Pawłowską

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Agnieszką Pawłowską – autorką książek dla dzieci, traktujących o emocjach, m.in. serii „Kraina Uważności”. Spotkaniu przyświecać będzie myśl: „Jak lepiej zrozumieć i zadbać, o to co się w nas pojawia”.

Agnieszka Pawłowska – psycholog, trener uważności, prowadzi wykłady, warsztaty i spotkania indywidualne; współpracuje z Uniwersytetem SWPS, gdzie prowadzi zajęcia dla studentów Psychologii Pozytywnej; piszę artykuły do prasy branżowej – głównie z zakresu mindfulness; na co dzień pracuje z nauczycielami, przedsiębiorcami, studentami, sportowcami i osobami z wielu innych obszarów zawodowych.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Wszechświat uczuć w świecie książek” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno oraz dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Ten wpis nie był jeszcze edytowany.